O mně


Rudolf Zvánovec

  • Jsem kouč, mentor a konzultant se specializací na management firem, projektů a strategií.
  • Svoje 25 leté praktické zkušenosti jsem získával především v nadnárodních společnostech.
  • Mám bohaté zkušenosti z liniového managementu i projektového řízení, které mi pomáhají se více vcítit do reálných potřeb klienta.
  • V mém pojetí koučinku se snažím skloubit ověřené principy koučinku a moje praktické zkušenosti, což mi umožňuje podstatně lépe vnímat potřeby klienta.
  • Specializuji se na pracovní, manažerský a projektový koučink.
IMG_6121_m

Reference

Chcete-li úspěšně dosáhnout cíle a mít partnera, jehož zkušenosti stojí na pevných základech a dlouholeté manažerské praxi, pak je Vaše volba naprosto správná.

Ruda je seniorní kouč a manažer, který pracuje systematicky a důsledně, avšak s nadhledem a zachováním realistického pohledu na věc, a to i v krizových situacích.

Můžete si být jisti, že Vás bude pevně a přesně směrovat k úspěšnému rozvoji Vaší osobnosti.

S kým spolupracuji

  • Ve spolupráci se společností PDQM mohu nabídnout ucelený systém vzdělávání, koučinku a poradenství postavený na zkušenostech lidí, kteří řadu let kombinují aktivní práci ve společnostech se vzděláváním, mentoringem a koučinkem. Díky kombinaci zkušeností nabízíme jak individuální vzdělávání typicky žádané vrcholovým / vyšším managementem, tak skupinové programy pro střední / nižší management. Rozvojové programy jsou vždy individuální podle potřeb konkrétní společnosti.
    Další informace včetně kontaktů jsou na našich stránkách PDQM http://www.pdqm.cz/
  • V případě potřeby řešit oblasti související s rozvojem osobnosti, sebepoznáním a hledáním odpovědí na otázky o smyslu života a o smysluplném směřováním v životě doporučuji využít služeb MUDr. Ireny Zvánovcové http://psychoterapie-iz.cz/